Bursa Hurda Alım ve Satım

Osmangazi Hurda Alım Satım Bursa’nın her noktasından adresinize gelerek her tonajda demir hurda alımı yapıyoruz. Haftanın yedi gün her saat arası bizleri arayıp ulaşabilirsiniz. Hurda demir için fiyat tarifemizi daima güncel hurda fiyatlarına göre düzenlenmekteyiz. Verdiğiniz adrese kendi araçlarımızla ulaşım sağlamaktayız. Hurdanın, araçlara yüklenmesi, kesim, kırım vb. başka işçilik gerektiren tüm işlemleri tarafımız yapmaktadır. Hurda demirin tartımı konusunda güvenilir, hassas elektrikli kantar kullanan tartım merkezlerini tercih ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin içinin rahat edeceği başka bir kantar merkezi de kullanılabilir. Çevreci hurda firmamız hurdacılık sektöründe hizmet vermekte olan bir kuruluştur. Geri dönüşüm konusunda ciddi projeler ortaya koyan bir hurdacı şirketiyiz.

Osmangazi Hurda Adreslerimiz

Metal Hurdalarınız Değerleniyor

Hurda alım ve satım işlemleri kategorisinde çözüm üreten şirketimiz, bakır, alüminyum, sarı, demir ve krom gibi metalleri almaktadır. Bütün bu metallerin fiyatları metal borsası tarafından belirlenmektedir. Metal alımlarda, servis hizmeti sunan firmamız, adresinize gelerek hurdayı almaktadır. Kantarda ağırlık ölçüm işlemlerinin ardından ödeme yapan şirketimiz, fabrikalara satmaktadır. Ham madde şeklinde küçültülen metaller, işlenebilir hale getirilmektedir. Metal dünyası, ekonominin gelişmesinde birinci derecede etkilidir. Hizmet kalitesini güncelleyen firmamız, alım işlemlerinde fiyat güncelleme işlemi gerçekleştirmektedir.

Alım İşlemi

Bursa Hurda alımı olarak adresten hurda alımı işlemi gerçekleştiren firmamız, alım işlemlerinde metalin özelliğine göre sınıflandırma yapmaktadır. Metalin ayrılmadığı eşyalar, metal fiyatına göre değerlendirilmemektedir. Metallerin ayrılması ile birlikte, metal borsasının fiyatlarına göre alım işlemi gerçekleşmektedir. Ekonominin en önemli konusu olan ham madde konusunda etkili çözüm seçeneği meydana getiren hurdacılık sektörü, üretimde maliyeti azaltan bir seçeneğe sahiptir.

365 Gün Hizmet

Bu sektörde belli bir sezon yoktur. Kış aylarında veya yaz aylarında, aynı performansla hizmet verilmektedir. Bu kategoride belirleyici konu metal fiyatlarıdır. Toptan veya perakende alım seçenekleri, bu kategoride tercih edilen seçeneklerdir. Yük araçlarımızla gerçekleştirilen alım işlemlerinde metallerin ayrılmış olması gerekir. Kullanılabilir veya kullanılamaz bütün metal özelliğe sahip hurdalar satın alınmaktadır. Alım işlemleri sadece adresten alınacak şekilde yapılmıyor. Hurda merkezimize bizzat kendiniz de hurdaları teslim edebilirsiniz. Belli bir kategoriye göre alım işlemi gerçekleştiren şirketimiz, piyasaya göre en uygun fiyatlandırma seçeneği sunmaktadır.

Osmangazi Hurda Alım Satımı
Cep Ara
× WhatsApp Ara