2005 yılında Osmangazi Hurdacı olarak faaliyete geçen  firmamız Çevreci Metal ismiyle ilk başladığımızdan  günümüze kadar Osmangazi ve Bursa civarında hurda sektörüne yön vererek kendini her gün yenilenerek günümüzde devam etmekteyiz. Osmangazi Hurdacı olarak 7 gün 24 saat prensimi aklınıza gelen tüm hurdalarınız alım ve satımı yapmaktayız. Bursa Hurdacı olarak firmamızın en temel önceliği müşteri memnuniyeti ve çalıştığımız müşterilerimiz ile süreklilik sağlamaktır. Firmamız tüm hurda alımlarında siz değerli müşterilerimize yüksek fiyat ve nakit ödeme garantisi vermektedir. Osmangazi Geri Dönüşüm olarak Firmamızın geri dönüşüm alanında uzun yıllar birlikte çalıştığı, alanında uzman ekibi vardır. Firmamız bünyesinde bulunan tüm personelimiz hurdacılık sektörü ile ilgili gerekli tüm eğitimleri almıştır. Osmangazi Hurdacı Firmamız Bina Yıkım Söküm İşleri, Fabrika yıkım Hurdası Alımı, yapmaktadır.

Vizyonumuz

Dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer hurda firmaları tarafından örnek alınan Geri Dönüşüm Firması olmak. Bursa ve tüm ilçelerinden yüksek kalite uygun fiyat alım ve satımı yaparak kendilerine güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı Geri Dönüşüm kurumları zinciri oluşturmak.

Misyonumuz

Bursa Geri Dönüşüm  ürünü olan her ürünü yüksek kalitede hizmeti sunmak, Geri Dönüşüm sektöründe iş imkanı ve doğayı temizlersek ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamaktır.

Bizden Kareler

Neler Yapıyoruz ?

Cam, Kağıt, Bakır, Alüminyum , Plastik, Piller gibi kimyasal malzemeler, bilgisayarlar gibi elektronik aletler, Beton, Organik atıklar, Tekstil ürünleri, Ahşap ürünler Bursa ‘da bulunan adresinize Osmangazi hurdacılar olarak kapınıza kadar geliyoruz. Bursa’da satışını yapmak istediğiniz her türlü atıl malzemeyi yerinden alıyoruz.

Bursa Geri Dönüşüm
Cep Ara
× WhatsApp Ara